Austrálsky boxer Jeff Horn nádejný boj Pacquiao po impozantnej záchvat

Austrália je najjasnejší boxerský talent, Jeff Horn, dúfa, že urobil dosť na to, aby zapôsobil na legendárneho promótora Boba Aracha po drvivom víťazstve nad Juhoafrickým veteránom Ali Funekom v Aucklande. noc – Horn je 16. ako profesionál a zďaleka najvýznamnejší z jeho kariéry – je obrovským krokom k vytvoreniu snov s Manny Pacquiao v roku 2017. Anthony Joshua je všetko kúzlo, keď sa pripravuje na najlepšia stávková kancelária rozpútanie búrky na Eriku Molinu.

Znamená to, že 28-ročný bývalý učiteľ z Brisbane je potenciálne len jeden boj od stretnutia s legendárnym filipínskym šampiónom a šampiónom WBO.

Arum, promótor Pacquiao, sledoval z ringu vo Vector aréne, kde Horn bojoval s hlavnou podporou silného zápasu Kiwi Josepha Parkera proti americko-mexickému Andymu Ruizovi Jr.

„Dúfam, že ho to ohromilo,“ povedal Horn. ktorí si ponechali medzikontinentálny titul WBO a V taktike si udržal svoj neporaziteľný rekord.

“(Funeka) bol nešikovný bojovník, ale skončil som v šiestom kole. Read more

„ Viem, že štart bol trochu pomalý, ale ja som bol Je spokojný s cieľom, takže bude určite.

„Je to len múdrejší, aby ste si takúto cestu do boja.Vedel som, že ho budem časom rozbiť, potom to urobím. “

Arum podpísal dohodu o spolupráci s promotérmi spoločnosti Horn Duco Events a svoj úmysel priviezol do USA. budúci rok čeliť Jessie Vargas alebo Timothy Bradley, dvaja ďalší bojovníci v jeho Top Rank stabilný, ak bol schopný prekonať Funeka.

Horn verí, že je pripravený vziať na niekoho na svete.

„Som rád, že môžem bojovať s jedným z týchto veľkých mien.Musíš poraziť tých typov chlapcov, aby si si všimol, najmä v USA, “povedal.

Skúsený Funeka mal výšku 10 cm a dosiahol výhodu, ale jeho trápený rám dokázal, že sa vracia, s Hornom. full-on útoku na telo s bohatými dividendami.

Horn vykopal niekoľko skorých úderov z Funeky, ale vždy sa zdalo, že má 38-ročné opatrenia, dokonca aj po stretnutí s hlavami viedlo rozhodcu k kontroverznému pravidlu. v zomierajúcich sekundách tretieho kola.

V ďalšom kole Horn otvoril gash nad ľavým okom Funeky a vycítil jeho príležitosť.

Prácu dokončil odoslaním viditeľného príspevku. unavený Funeka narážajúci na plátno s ostrou pravou rukou – len druhýkrát, keď bola Južná Afrika zastavená v jeho 21-ročnej kariére.

„Akonáhle uvidíš krv, musíš na ňu ísť.Je to ako žralok vo vode, “povedal