Robs Honslijs izsauc sešas Lions for Wales Test pret Japānu

Velsas pagātnē ir izmantojušas novembra tikšanos ar otrās pakāpes tautu, lai dotu savu rezervi palaist, bet virkne nepārspējamu izrādes un pāris negaidīti rezultāti nozīmē sešus 2013. gada pārbaudes lionus, kas notiks pret Japānu Kārdifā sestdien.

Velsas pagaidu galvenais treneris Robs Howley, kurš arī apzinās, ka tikai komfortabla uzvara pret Japānu nostiprinās savas puses vietu sešās pasaules augstākajās pozīcijās, ir veikusi 10 izmaiņas no pusē, kas pagājušajā sestdienā uzvarēja Argentīnu, neizejot no pieredzes.

Jamie Roberts, kurš pēc lielās sakāves Austrālijā zaudēja šo spēli, un Džonatans Daviess atsāka savu viduslaiku partnerību; Leigh Halfpenny pārceļas uz spārnu no pilnas atpakaļgaitas vietām ar Liam Williams.Piecu iesaiņojuma sākumā Alun Wyn Jones, Dan Lydiate un Sam Warburton starta. Semesa Rokoduguni atgriešanās piedāvā Anglijai ietekmi pret viņa dzimto Fidži Lasīt vairāk Anscombe iegūst retu izbraukumu pie ārpuses, un Nicky Smith aizstāj veterānu Gethin Jenkins, kura 36. dzimšanas dienas dāvana bija atpūta pirms spēles pret Dienvidāfriku.Keelan Giles, neierobežotais 18 gadus vecais spārns, atrodas uz sola.

“Izvēlētā puse parāda milzīgo cieņu, kas mums ir attiecībā uz Japānu, kuram ir augsta oktāna spēle un rezultāts mēģina no jebkuras vietas – teica Howley. “Ir svarīgi, lai komandā būtu pieredze, un tas dod mums iespēju spēlēt Cory un James King [No8] līdzās esošajiem spēlētājiem, un, ja Keelan nāk, viņš būs pieredzējis visu viņu apkārt.”

Giles, kurš pagājušajā nedēļā tika uzaicināts uz komandu, iespaidojot Ospreys divus mēnešus ilgušajā atklāšanas sezonā, jau ir atzīmējis savu treniņu, iegūstot salīdzinājumus ar Velsas rekordlielumu, Shane Williams, ar savām asām pēdas un temps.Howley ieteica piesardzību. “Dodiet viņam laiku un ne tik daudz virsrakstu, kā viņš bija pēdējo pāris nedēļu laikā,” viņš teica. „Ospreys ir bijuši iespaidīgi jaunā talanta attīstībā, un ir svarīgi, lai mēs to turpinātu starptautiskā mērogā. Cerība ir, ka viņam ir iespēja ierasties un baudīt savu pirmo pieskārienu starptautiskajā regbijā. ”

Velsu uzvarēja Japāna, kad pēdējās tikās, 23–8 Tokijā 2013. gadā. Eddie Jones trenēja 2019. gada Pasaules kausa saimniekus, savukārt Velsā atradās virtuāla ēnu puse ar 16 spēlētājiem, kas iesaistījās šogad Lions ekskursijā uz Austrāliju.Sešas no 23 tad nedēļas nogalē, tostarp Liam Williams, ir sacensību komandā. atveres flotes kapteinis un stāvoklis. „Vissvarīgākais ir uzvarēt, neatkarīgi no tā, vai tas ir labs vai neglīts, un, ja mēs saņemam iespēju trīs punktiem pirms amata, mēs to ņemsim.Mēs vēlamies stāties spēkā nākamās nedēļas spēlē. ”Velsas komanda saskaras ar Japānu

Liam Williams (Scarlets); L Halfpenny (Toulon), J Davies (Scarlets), J Roberts (Harlequins), A Cuthbert (Kārdifas Blūza); G Anscombe (Cardiff Blues), Lloyd Williams (Kārdifas Blūza); N Smith (Ospreys), S Baldvins (Ospreys), S Lī (Scarlets), C kalns (Ņūportas Gwent Dragons), AW Jones (Ospreys), D Lydiate (Ospreys), S Warburton (Kārdifas Blūza, notveršana), J King ( Ospreys).

Aizvietojumi: K Dacey (Cardiff Blues), R Gill (Cardiff Blues), S Andrews (Cardiff Blues), J Ball (Scarlets), R Moriarty (Gloucester), G Davies (Scarlets) , S Davies (Ospreys), K Giles (Ospreys).