West Ham’s Álvaro Arbeloa: Es neko nožēloju. Es gribu būt līdz galam

“Jūs sasniedzat punktu, kur jūs domājat:“ Vismaz apturēsim asiņošanu, ”atzīst Arbeloa, bet griezums bija dziļi. „Bija jūtama, ka mēs varētu tajā nonākt, bet sešās minūtēs viņi ieguva trīs. Bam! Mēs devāmies par to izmisīgi, un katrs skaitītājs bija mērķis: mērķis, mērķis, mērķis. Jūs jutāt vilšanos. Jums ir jādzīvo ar to: mēs nevaram no viņiem neko lūgt. ”Nākamais vārds, ko viņš lieto, ir desencantada, un, lai gan tas nenozīmē precīzi, tas atbilst – ne tikai pagājušajā sestdienā, bet visu sezonu, uz laukuma un off. Fani ir nepatīkami, apbēdināti. West Ham ir ikviens.

Tam nebija jābūt. Pēc septiņiem gadiem Real Madridē, uzvarot katru trofeju, bija labi iemesli, lai Arbeloa pievienotos West Ham.Anglija, Londona, Premier League, Eiropas konkurss, komanda, kas spēlē “pievilcīgu” futbolu, jauns stadions, jaunā laikmeta uztraukums, atbalstītāji, kurus viņš pielīdzina tiem, kas viņu uztvēra, kad viņš spēlēja Liverpool, Hammers pretinieki Svētdiena. “Viņi ir līdzīgi; ir liels komūns starp faniem un spēlētājiem. ”

Ir vilinoši atbildēt: ne vairs, tur nav. Pagājušajā sestdienā Arsène Wenger apgalvoja: “West Ham nav mājīgs.” Varbūt tāpēc, ka tas vēl nav mājās. Bet tas vien nepaskaidro to, ka viņi atrodas 17. vietā, vienu punktu no pazemināšanas zonas. Viņu prom forma ir bijusi sliktāka, lai sāktu. „Es to negaidīju; neviens to nedarīja, ”saka Arbeloa. “Pagājušā sezona bija iespaidīga, radot cerību, bet tad mēs bijām nojaukti no Eiropas. Tas bija pirmais āmura trieciens un viss sekoja.Nevēloties Eiropā, kas būtu devusi ikvienam minūtes, stadiona kustība, kas ir bijusi smaga, komanda šajā amatā…tas nav pārsteidzoši, fani zaudē entuziasmu, šo cerību.

Ir gadījums liecina, ka pēdējā sezona bija daļa no problēmas, radot viltus cerības; šāda cerība bija nepareiza. Bet lietām joprojām nevajadzētu būt sliktai. „Viņi bija septītajā vietā virs Liverpūles. Vai to atkārto neiespējami? Es nedomāju, ka tā ir, bet mums ir jāatzīst, ka diviem Mančestras [klubiem], Arsenal, Chelsea, Liverpūlei un Tottenham ir spēcīgākas komandas, ”saka Arbeloa. „Tomēr mūsu komandai jābūt tikpat labi kā, piemēram, Everton’s. Mums nevajadzētu būt tik zemam. ”

“ Es spēlēju Upton Parkā [Liverpūlei] un tas ir pilnīgi atšķirīgs. Mazāks piķis, fani tuvāk. Upton Park nozīmēja punktus.Jauns stadions ļauj jums augt, bet ir labi saglabāt šo tuvumu. Apmeklējot komandas, jaunais stadions ir daudz vieglāk. Tas nav [vienīgais] iemesls, bet tā ir cita sastāvdaļa. Jūs nevarat teikt: „Tieši tāpēc mēs esam šajā situācijā, vai tas ir.” Tas ir daudz. Veikt traumas: vai tas ir? Nē, bet viņi spēlē daļu. Jūs garām savus labākos spēlētājus, jūs nevarat izveidot identitāti, komandas bāzi.Tad, kad viss sāk iet slikti, jums nav tādas pašas pārliecības; tas kļūst par sniega pikas, kas pulcē impulsu, kas jums jāpārtrauc. „Pārvaldniekam ir labi pateikt, kā viņš to redz, lai uzsvērtu, ko viņš uzskata par vajadzīgu, lai mainītu situāciju,” saka Arbeloa. „Un pirmdien viņš teica, ka šajos grūtajos brīžos mums ir jābūt vienotam. Es arī saprotu, ka treneri dažkārt cenšas iegūt reakciju no spēlētājiem, izmantojot medijus. ”

Bilicu vārdi arī runāja par vadītāju, kam ir spiediens. viņš ir. Citi treneri, iespējams, būtu jutīgāki, viņi varētu būt zaudējuši, bet viņš ir bijis diezgan mierīgs.Mēs neesam šādā situācijā vadītāja dēļ, un es nedomāju, ka mainīšana nozīmē, ka jūs saņemsiet vairāk punktu. Komandā jūs neko nedzirdēsiet, ka viņš ir problēma. ”

Arī ģērbtuve nav bijusi apsūdzība. „Attiecības ir labas,” Arbeloa uzstāj, paužot, lai pievienotu, „varbūt pat pārāk labi. Reizēm es domāju, ka mums vajadzētu nogalināt cits citu – vairāk dusmīgs. Atmosfērai vajadzētu būt saspringtākai. ”Facebook Twitter Pinterest Álvaro Arbeloa šajā sezonā ir veikusi tikai trīs līgas izrādes West Ham, kas ir jaunākais 5-1 uzvarētājs arsenalam.Fotogrāfija: David Cena / Arsenal FC, izmantojot Getty Images

Tas ir, viņš saka, jauna komanda, laba grupa, lai gan tas izklausās tāds, kam trūkst līderības, šī persona, kas virzās uz priekšu. “Es nedomāju, ka tas būtu godīgi kapteinim to teikt,” Arbeloa uzstāj. Viņš saka, ka ir dažādi veidi, kā vadīt – viņš citē Dimitri Payet vēlmi ieņemt bumbu un atbildību, piemēram, grūtos brīžos -, bet atzīst, ka ir bijušas dažas paaugstinātas balsis. Ja tas viss izklausās pārāk ērti, Arbeloa saka, ka apzinās realitāti.Un, lai gan viņam ir jauns, viņš saka, ka ir gatavs tam. „Mēs apzināmies pozīciju, kurā mēs esam, kas ir svarīgi: paskatieties uz Ņūkāslu, kurš domāja, ka nav iespēju, ka viņi iet uz leju.

“ Komandas ap mums, iepriekš minētās komandas atklāj plaisu, Swansea un Sunderland izskatījās miruši, bet tie mums ir slēgti. Es nevēlos būt tādā stāvoklī, bet Madridē katrs sakāve ir katastrofa, un prasības ir brutālas. Spiediens ir spiediens. Ka: “Sūdi, mums ir jābrauc.” Nākamās četras vai piecas spēles ir izšķirošas. “

Šī diena sākas Liverpūlē svētdien, lai gan Arbeloa atzīst, ka četras sekojošās spēles ir izšķirošākas: Burnley, Hull, Swansea un Leicester.Viņš arī garām Anfieldu; viņš būtu mīlējis atgriezties pie viņa īpaša stadiona, kā viņš darīja ar Madridi, bet viņš kārdina, kad viņš ierodas Marylebone, viņa kājas purpura, pietūkušas un sasitušas, tāpat kā viņš tiecās uz retu iespēju. Pagājušajā sestdienā bija tikai viņa trešās līgas izrāde sezonā. Traumas liecināja, ka viņam varētu būt ceturtā daļa; veidlapā tika ieteikts, ka viņš, iespējams, nav darījis, izņemot to, ka ir grūti zināt, kāda ir viņa forma, kā ar tik mazām izredencēm.Lielāka līga: 10 lietas, kas jāpievērš uzmanība šai nedēļas nogalei Lasīt vairāk

Vēl viens iemesls Arbeloa bija spiests spēlēt pēc pēdējās ierobežotās iespējas sezonas Spānijā, bet viņš to nav izdarījis. Kad viņš pagājušajā nedēļas nogalē ieguva savu iespēju, pirmo reizi kopš 1. oktobra ieradās pret Middlesbrough, tas beidzās ar smagu sakāvi.Tad nāca ziņojumi par to, ka janvārī viņš tiks pārvietots, izbraucot virtuālajā anonimitātē, kad ieradās feted kā Pasaules kausa uzvarētājs. pat tad, ja jūs apmācījāt 24 stundas diennaktī ”, un viņš ierosina, ka viņam un trenerim ir nepieciešams laiks, lai“ savienotos ”, bet viņš nav pieprasījis paskaidrojumu par to, kāpēc viņš ir sācis tikai vienu līgas spēli visu sezonu. Jautājiet, kāpēc, kad spēlējat, un jums nav jautāt, kad neesat, ”viņš saka. „Viņam ir liels spiediens; viņam nav vajadzīgs man teikt: „Hei, kāpēc es nevaru spēlēt?” Tas tikai radītu spriedzi, citu problēmu, ar ko jāsaskaras. Bet es, protams, gribu spēlēt. ”

Vai viņš tomēr var?Vai viņa līmenis ir pietiekami labs? „Es gandrīz divus mēnešus devos bez spēles un [pret Arsenālu] es aptvēra vislielāko distanci un ļoti intensīvi,” saka Arbeloa. „Bet, lai to patiešām spriestu, jums ir nepieciešams spēlēt vairāk, tāpēc es nezinu. Es zinu, ka es sevi nogalinu, lai mainītu lietas; Es to vēl neesmu pieņēmis.

“Un es neatstāju. Dažreiz jūs lasāt lietas [rakstos] un domājat: „Vai es kaut ko saku? Vai es to ignorēju? ”Es jūtos, ka cilvēki tika maldināti, un es varu teikt, ka es palieku līdz vasarai, neatkarīgi no tā. Un neviens no West Ham nav manis teicis meklēt komandu vai kaut ko. ”

Un tad? Janvārī, Arbeloa būs 34. Daudziem spēlētājiem, kas ir pensionēšanās vecums un neaktivitāte mēdz izspiest spēlētājus uz galu.Viņš nav pieņēmis lēmumu – tik ilgi, kamēr viņš jūtas piemērots un motivēts, viņš plāno turpināt – un viņš nav nolēmis, ko viņš darīs tālāk. Apspriešanās ar treniņiem, jo ​​īpaši pēc tam, kad Zinedine Zidane viņam sacīja, ka viņš ir ieguvis Čempionu līgu kā vadītāju, tas bija labāks nekā spēlētājs. “Bet tad,” viņš smejoties saka: “Es domāju, ka man jāsaka 25 bastardi. Es galvā ievietoju aizzīmi.Jūs vienmēr esat sliktais puisis. ”Facebook Twitter Pinterest Álvaro Arbeloa ar Stīvenu Gerrardu Liverpūlē 2008. gadā:„ Esmu spēlējis ar dažiem labākajiem vēstures spēlētājiem, bet Gerrards ir vispilnīgākais. ”Foto: Paul Ellis / AFP / Getty Images

Viņš ir noskatījies, kā citi pārceļ, un viņam noteikti ir daži atribūti – arī treneri, tostarp Benítez, Mourinho, Ancelotti un Del Bosque, bet viņš saka, ka dažreiz dzīvi, un iespēja, pieņem lēmumus jums. Ņemiet, piemēram, Jamie Carragher.

“Ikviens redzēja, ka Carragher ir treneris, bet viņš ir tikpat laimīgs, kā var būt tālruni! Relaksēts, ērts.Mēs visi teicām: “Carragher būs treneris, Stevie [Gerrard] par tālruni,” bet varbūt tas būs otrādi. ” , vai? “Un Zidāns nav?” Arbeloa šauj atpakaļ. „Neviens no mums to nevarēja redzēt un tagad izskatīties. Esmu laimīgs. Esmu spēlējis ar dažiem no labākajiem spēlētājiem vēsturē, bet Gerrard ir vispilnīgākais. ”Vairāk nekā Zidane? “Vai Zidāns varētu aizstāvēt, piemēram, Stīvenu?” Arbeloa atbild, ātri aizstāvot. stūrī vai paņemiet to, spēlējiet visur. Viņš varēja darīt tik daudz, tik labi. Viņam ir pieredze, viņš ir strādājis ar labiem treneriem, un, ja viņš vēlas būt treneris, viņš to var.Jūs redzat, ka viņš lido ķildīšanā vai atzīmē mērķi un domā: “Mierīgi? Jā, kad viņš guļ, iespējams,… ”Un, ja viņš grib būt treneris, nav labākas vietas nekā Liverpūle. Ir tāda spirāle, par kuru viņš runā, tik grūti lauzt. Kad jūsu veiksme ir, tas ir beidzies. Vasaras uztraukums ir devis šo ceļu; līdz šim tas diez vai būtu pasliktinājies.

“Viena no labākajām lietām, lai iegūtu vecumu, jūs mācāties ar pieredzi, un es esmu uzzinājis, ka sezona nav no septembra līdz janvārim; tas, kas patiešām ir svarīgi, ir no janvāra līdz jūnijam, un es ceru, ka esmu šeit. Es tikai gribu palīdzēt, ”viņš saka. „Man nav žēl, ka vispār atnākšu, un pierādījums tam ir, ka es nevēlos doties janvārī; Es gribu būt līdz galam. ”