Willie Mullins bauda gandarījumu par Alelchi Inois uzvaru

Willie Mullins ir pārdzīvojis šo ziemas kampaņas sākumu pār lēcieniem, ieskaitot viņa izcilā cīnītāja Vautour zaudēšanu, bet ceturtdien, kad Outlander kritās galīgais žogs ļāva Mullins Alelchi Inois ierakstīt laimīgo veiksmi. strīds par maksu starp treneri un viņu īpašnieku Michael O’Leary. lai pievienotu vēl vienu pienācīgu balvu Elliotam kopā, kad viņš tuvojās pēdējam žogam ar trim garumiem, lai ietaupītu vairāk nekā Alelchi Inois. iežogojumā, bet viņš neizdevās uzņemt un kritās.Gan zirgs, gan jātnieks bija ātri uz kājām, un Alelchi Inois, kurš bija uzturējies stipri no diviem, palika priekšā. Viņš devās uzvarēt Clarcam, stabilu Outlandera pavadoni, ar pieciem garumiem kopā ar Monkslandi, vēl piecus garumus prom trešajā vietā. ne vairāk kā garums, kad viņš piecēlās, bet Clonmel ieslodzījums ir tikko 15 soļi garš, un kritums gandrīz noteikti izmaksās Outlander uzvaru. mazliet lēns šim konkursa veidam, ”sacīja Mullins,„ bet viņš lēkāja drošībā un galu galā atmaksājās.Lietus varbūt nebija iemērkusi tajā, jo tā bija pirmā sacensība trasē, un viss spēlēja viņa rokās. trešā vieta vienā no valsts prestižākajiem notikumiem septembrī. Viņa uzstāšanās tagad var būt ierobežota pirms labākas atgriešanās pavasarī, kad ir iespēja piedalīties Aintree lielajā nacionālajā nacionālajā ielā. „Mēs domājām par ceļu uz distanču ceļu, bet iespējams, ka nākamais gads būs Aintree National. Pēc viņa brauciena Itālijā mēs bijām priecīgi, ka viņš paliks, un viņš vēlas, lai tas būtu vēl vairāk. Iemesls, kāpēc mēs devāmies pāri valstij, bija panākt labāku pamatu šajās trasēs.Tiklīdz zemes pagriezieni mums nebūs daudz. ”

Sestā zemes virsma šobrīd droši vien dominē Haydock parkā Betfair Chase, un tas vēl varēja noteikt Coneygree braucēju, 2015. gada Zelta kausa uzvarētājs, pirmās kārtas pirmā britu kampaņas pasākumā. Pirmā izvēle, lai aizstātu ievainoto Nico de Boinville Coneygree seglu, tiek pasludināta par Philip Hobbs Menoru. “Mēs esam izpratne par to, ka Ričards izjūt Menoru,” ceturtdien teica Sara Bradstock, kura vīrs Marks vilina Coneygree, “bet, ja kāda iemesla dēļ Menorah nedarbosies, tad Ričards ieies.Aidans pilnībā apzinās situāciju un ir ar to labi. ”

Sestdienas konkursa lauks ietver arī Cue Card, 2013. un 2015. gada uzvarētāju, un Silviniaco Conti, kurš piedalījās sacensībās gan 2012. gadā, gan 2014. gads.Īru Cavalier, kurš pēdējo reizi izcīnīja Čeju karti Čārlijas zālē Chetherā, ir arī kopā ar Sandy Thomson’s Seeyouatmidnight un Vezeley no Francijas trenera Emmanuela Clayeux.

„Pašlaik zeme ir mīksta,” ceturtdien sacīja Haydockas kursa ierēdnis Kirklenda Tellwrights, „bet par to ir diezgan daudz lietus.

“Es joprojām ceru, ka mums sestdien būs vēl vismaz vairākums, taču mums būs tikai jāpārbauda, ​​kas notiek.”

Dziļa pamatojuma iespēja ir vienīgā bažas par Īrijas Cavaliera treneri Rebecca Curtis pirms sestdienas sacīkstēm.

“Viņš ir viņa dzīves formā, viņš tiešām nevarēja būt labāks,” sacīja Curtis ceturtdien, “bet mans vienīgais jāuztraucas par to, ka ir tik daudz lietus.

“Tagad viņš ir mazliet vecāks, jo labāks ir labāks, bet nav šaubu, ka viņš ir labākajā vietā, jo viss labākais veids parasti ir pavasarī.

“Viņš joprojām ir tikai septiņi, un es ceru, ka viņš joprojām uzlabosies.Katru gadu līdz šim viņš ir uzlabojis akmeni, tāpēc es ceru, ka tas turpināsies. ”

Jaunais, kurš, cerams, piektdien uzsāka pirmo žogu no Ascot vai Haydock parka, ir izslēgts. no viņa trenera Nigela Twiston-Davijaa tūlītējās debatēšanas.

Jaunā uzvaras pār šķēršļiem ir pirmā līmeņa Neptūna investīciju pārvaldības šķērslis Cheltenham festivālā 2012. gadā, un viņš būs viens no augstākajiem vērtēja britu apmācītus slepkavas, lai pārietu uz pēdējo sezonu.Tomēr Twiston-Davies ceturtdien teica, ka viņa astoņgadīgajam „ir nepieciešama vēl viena nedēļa”, lai atveseļotos no injekcijas locītavā.

Ascot joprojām jāredz debija par potenciāli augstākās klases gājēju Piektdiena tomēr, kā Nicky Henderson atšķirīgā kapa ir viena no četrām deklarētajām Prince lauku fonda iesācēju Chase divām un ceturtdaļām jūdzēm.

Dažādi kapi bija viens no iespaidīgākajiem handikapa uzvarētājiem. 2015.-2016. Gada sezona, kad viņš februārī aizbrauca ar sacensībām Ascotā no 149. gada atzīmes. Pēc tam aprīlī viņš tika piesaistīts 1. klases Aintree kompānijai, bet, šķiet, nesaņēma trīs kilometru braucienu aiz izcilo Thistlecrack Liverpūles uzturēšanās šķēršļiem.